kolmapäev, 30. jaanuar 2019

Turvaaudit

Samsung Digi Passi raames pidime tegema oma kodust turvaauditi. Enne seda 19.01.2019 oli koolitus Tallinna Ülikoolis, ka SDP raames, koolitus digiturvalisuse kohata, mis tõi välja, et kui lihtne on meie infot netis saada.
Auditit kirjutades õppisin, et mul kodus on väga vähe nutiseadmeid ja peaaegu kõik on parooliga kaitstud.
Panen tähelepanu netis olevatele paroolidele, et need erinevad oleks, sest kui sinul seda parooli juba teatakse siis saadakse igalepoole sisse, kui sul aind üks ja see sama parool on. Soovitaks ka kasutada viirusetõrjeid.

Turvaaudit: https://padlet.com/mihkelmartin3/turvaaduit 
Aadress on kaitstut salasõnaga, kui tahate näha siis kirjutage mulle.

teisipäev, 29. jaanuar 2019

Pitchimise koolitus

Koolituse ajal õppisime, kuidas enda keha liiigutada rääkimise ajal, et me jutt paremini rahvale jõuaks. Õppisime veel suu ja hääle harjutusi, et keelepaelad ja suu soojaks saada enne esinemist.
Enda hääle kohta õppisin, et kui ma neid hääle harjutusi teen ja hääle soojaks saan, siis ma kostun palju paremini, kui muidu.
Kehakeele kohta õppisin, kui ma rääkimise ajal hoian enda keha lahtisemalt ja liigutan kättega kaasa, see mõjub rahavle palju paremini.
Pitchimise koolitus oli väga õpetlik ja vajalik.

kolmapäev, 23. jaanuar 2019

SDP koolitus

19.01.2019 toimus Tallinna Ülikoolis SamsungDigipassi 3nda mooduli koolitus, kus võttis osa terve FlyingForesti meeskond. Koolitus oli aind 1 päev ja see kestis terve päeva.
Koolituse esimesel poolel rääkisime tuleviku plaanidest ja võimalustest. Veel rääkisime ka, mida keegi on teind.Koolituse teisel poolel õppisime enesväljendust. Õppisme, kuidas enda kehaga väljendada oma sõnu ja, kuidas enne esinemist oma häält soojaks teha. Selle jaoks tegime erinevaid harjutusi. Terve see päev oli väga põnev.

Logo sündimine

Logo sündimine võttis ikka omajagu aega, sest me pidime mõtlema, kuidas viia kokku mets ja lendamine. Esimene logo, mis me välja mõtlesime ei sobinud, sest kõik meeskonna liikmed polnud rahul sellega ja see oli liiga lihtne. Mõtlesime, et suudame paremat. Hiljem konsulteerisime üliõpilasega, kes õpib reklaami ja aitas meie logo loomisele kaasa.
Lõpuks saime valmis logo, mis meeldis kõigile meie tiimiliikmetele. Logo kujutab linnu tiibu kuhu peale on kirjutatud FlyingForest.
Suhtlus meeskonnaga käis läbi messengeri, kus jagasime ideid ja mustandeid.




Ettevõtte külastus

08.01.2019 külastasime RMKd, kus saime kokku metsamajanduse spetsialisti Mikk Männistega,kelle kinnitusel on RMKs juba täna digilahendused lahutamatu osa tööprotsessist.
Kõik läks ootus päraselt.Külastus oli väga põnev ja hariv, eriti noorele metsurile. Kuigi ma ei pruukinud aru saada niipalju, kui mu meeskonnaliige Silver Pärn, kes on õppinud ja tegelenud sellel alal palju kauem, sain ikkagi väga palju uusi teadmisi ja aimu, millega üks metsamajanduse spetsialist tegeleb.
Kahjuks ei saanud osaleda terve FlyingForesti  meeskond, sest Romert Rehe oli haige tol päeval.
Mikk uuris veel täpsemalt, mida me teeme siis me Silveriga seletasime ära mis plaanid FlyingForestiga on ja ta oli väga positiivne selle idee üle.


Pildi autor Kristi Parro

Esimene sponsor

Otsisime oma meeskonnaga endale sponsori, kes meid toetaks. Õnneks leidus üks metsandus firma, kes nägi potentsiaali,et tulevikus hakatakse siukest tehnikat kasutama. 
Tänu ettvõtele saime ka olla tõõvarjupäeval töövari metsameistril.

Meie sponsor on Timberstock OÜ


Drooni koolitus

14.12.2018 toimus Luua Metsanduskoolis drooni koolitus, millest FlyingForesti meeskond osa võttis. Koolituse esimesel poolel räägiti meile droonides, droonide hooldusest ja kus kohas tohib lennata, kus mitte. Koolitus teine pool oli praktiline osa, aga kahjuks mina ja Romert ei saanud osaleda. Õnneks Silveril oli aega ja ta sai ise drooniga lendamist proovida ja hiljem meile sellest rääkida.
Koolitus oli väga hariv ja põnev.

Pildi autor Riina Tralla